Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 12 січня 2016 р.

Джек Лондон і його любов до життя

12 січня   - американському письменнику, 
автору пригодницьких оповідань і романів
Джеку Лондону - 140 років.
Джек Лондон прожив коротке, але фантастично яскраве життя, наповнене пригод і відчайдушних вчинків.
Джек Лондон був одним із самих відомих людей свого часу - чесний, не боявся ніяких труднощів, відважний і добрий, щедрий і веселий, не відмовив жодній людині, яка просила його про допомогу.
 За шістнадцять років своєї літературної діяльності письменник написав 50  книг, безліч статей. У своїх творах Джек Лондон змальовує сильну, вольову людину, яка не здається під ударами долі. Його герої - звичайні люди, мисливці, золотошукачі, - мають шляхетність, внутрішню силу, високу духовність, хоча іноді бувають індивідуалістами та егоїстами. Вони різні, як і саме життя. 
Письменник був одним з засновників анімалістичної літератури. Він нетільки добре знав життя та звички тварин, а й любив "братів наших менших", закликав їх оберігати.
 Книги Джека Лондона як і раніше читаються з захоплюючим інтересом, бо написані вони людиною, яка бачила життя у всій її жорстокості, красі і величі.
Вислови Джека Лондона
  • Любов до життя - це любов до всього незвіданого.
  • Істинне призначення людини - жити, а не існувати.
  • У кожного своя мудрість, залежно від складу душі. Моя для мене настільки ж безперечна, як ваша для вас.
  • Філософія людини, як і його релігія, - це сама людина, вона створює її за своїм образом і подобою.
  • Краще перетворитися на попіл, ніж в пил. І нехай згасне полум'я моєї душі в яскравому спалаху, ніж я покриюся плісенню.
Виставка-роздум
"Любов до життя -це..."
На виставці представлені твори Джека Лондона,
роздуми учнів 10 класу про те, що для них
означає "Любов до життя...".
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...