Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 31 січня 2016 р.

Книжкові виставки

Книжкова виставка - це публічна демонстрація спеціально підібраних і систематизованих творів друку і інших носіїв інформації, що рекомендуються користувачам бібліотеки для огляду, ознайомлення.
Виставка передбачає безпосередній показ книг або матеріалів, що розкривають їх зміст у формі зручній для наочного сприйняття.
Успіх виставкової діяльності підвищується, якщо вона реалізується у взаємозв'язку з іншими видами бібліотечного обслуговування - бібліографічного і фактографічного.
27 січня на засіданні методичного об'єднання  шкільних бібліотекарів міста Токмака був проведений семінар-практикум "Нетрадиційні книжкові виставки як інноваційна форма популяризації книги". На семінарі я презентувала досвід своєї роботи з організації та популяризації книжкових виставок у бібліотеці та в Інтернет-мережі - віртуальних книжкових виставок.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...