Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 10 лютого 2016 р.

Українські традиції та звичаї

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, традиції, свята, що виробилися протягом багатьох століть і освячені часом.
Народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського, родинного і суспільного життя. Звичаї - це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах.
 Звичаї, а також мова - це ті найміцніші елементи, що об'єднують  окремих людей в один народ, в одну націю.
Коріння українських традицій та звичаїв сягає глибокої давнини.
Шановні читачі! Пропуную вашій увазі книгу А. П. Ярошенка "Українські традиції та звичаї". У цій книзі автор знайомить нас із перлами духовності, взірцями матеріальної культури нашої Вітчизни, її звичаями, обрядовістю, символами-оберегами українства. Це все зберегло нашу Духовність, наше Єство у віках і на віки! У книзі ви знайдете народні та хліборобські календарі, віщування й спостереження за погодою, познайомитеся з легендами і віруваннями, демонологією, народною символікою, ремеслами - усім тим, що споконвічно супроводжувало українців на їхньому довгому й буремному шляху.
У нас багатющі традиції, у нас чудові обереги-звичаї, у нас дійсно народна обрядовість. І саме це має бути взірцем для вас, шановні читачі!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...