Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 25 лютого 2016 р.

Геніальна дочка українського народу

Оце перед вами,
У квітах барвінку,
Наша поетеса - 
Леся Українка.
25 лютого виповнюється 145 років 
від дня народження видатної української письменниці 
Лесі Українки.
Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім'я їй Леся Українка. Життя Лесі Українки - це вічна легенда про мужність і мудрість, ніжність і титанічну незламність поетеси-жінки, рівної якій важко знайти у світовій літературі.
 На шлях я вийшла ранньою весною
І тихий спів несмілий заспівала,
А хто стрічався на шляху зо мною,
Того я щирим серденьком вітала.
Леся Українка
Леся Українка - одна з тих митців, завдяки яким українська література стала відома всьому світові. Вогонь поезій Лесі Українки палає уже понад століття. Це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога. Донька Прометея, як назвали її, несла вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя людям, несе її й сьогодні, устами нашими, її потомків. То ж нехай звучить серед нас слово Лесі і слово про Лесю, як шана наша пам'яті  її великій.
Ні! Я жива!
Я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає!
Леся Українка
До 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки 
у шкільній бібліотеці презентовано:
книжкова
 виставка-визнання
"Святе ім'я нації"
Виставка аплікацій
до творів Лесі Українки
"Тобі, Лесе, наші таланти"
Лесині читання у шкільній бібліотеці
Учні 2-А класу
 Учні 5-А класу
 Учні 6-А класу
 Творчість Лесі Українки багата й різноманітна. Її поезія свідчить про велику любов до рідної землі, вболівання за долю свого народу.
 І в дитинстві, і вже ставши відомою поетесою, Леся Українка над усе любила багато читати. І вам, юні друзі, є чого навчитися як із віршів, так і з самого життя Лесі Українки.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...