Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 27 лютого 2016 р.

У дитячі любі роки

У шкільній бібліотеці продовжуються дні вшанування видатної української письменниці Лесі Українки.
Леся Українка залишила нам багату літературну спадщину, яку сміливо можна назвати книгою життя. А її саму - донькою народу, який жадібно тягнеться до світла правди і доброти.
Для своїх найменших читачів-дітей Леся Українка написала чимало віршів і казок, які об'єднала в цикл "В дитячому крузі".  Ці твори пройняті любов'ю до дитини, повагою до жінки-матері, любов'ю до рідного краю. Образ дитини в віршах і казках Лесі Українки завжди оповитий глибокою ніжністю, любовним замилуванням. Дитина в її очах була насамперед людиною, зі своїми правами і з своїми, хай дитячими поглядами на світ.
 З творчістю Лесі Українки школярі починають знайомитися з початкових класів. Діти з вдячністю, повагою і любов'ю сприймають поетичний світ славетної Лесі.
"Хотіла б я піснею стати" писала Леся Українка. Ця мрія здійснилася. Могутньою піснею лунає поетичне слово Лесі Українки по всьому світі.


Літературна світлиця
"У дитячі любі роки"
(за творами Лесі Українки для дітей)
з учнями 4-Б та 4-В класів
Під час проведення заходу діти познайомилися з нелегким життєвим та творчим шляхом Лесі Українки, декламували її вірші, підготували інсценівку казки "Біда навчить".

Галина Симоненко's Slidely by Slidely Slideshow
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...