Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 19 березня 2016 р.

Книжкові іменини

 Щовесни, напередодні Міжнародного дня дитячої книги, у бібліотеках, навчальних закладах проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
Щоб підготувати людину духовно
до самостійного життя,
 треба ввести її у світ книг. 
В. Сухомлинський
Всеукраїнський тиждень дитячого читання має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році дитячим письменником Львом Кассилем під назвою "Книжкові іменини", він і до цього часу залишається святом дитини і книги. У ці дні у бібліотеках проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію серед дітей читання, книги, бібліотеки як скарбниці знань. Кожен день Тижня наповнений зустрічами з найулюбленішими дитячими письменниками, їх книгами, літературними подорожами, іграми, вікторинами, конкурсами, акціями, театралізованими виставами, майстер-класами, презентаціями - і все це супроводжується приємними несподіванками.
У нашій школі Тиждень дитячого читання
 стартує 21 березня 2016 року.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...