Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 27 березня 2016 р.

Посвята в читачі

Напередодні весняних канікул до шкільної бібліотеки завітали наймолодші школярі - першокласники. Діти з зацікавленням розглядали полиці з дитячими книжками, книжкові виставки, вибирали собі книжечку для читання. Під час нашої зустрічі я познайомила своїх нових читачів з Правилами користування бібліотекою, ми повторили Правила поводження з книгою. Діти розповіли про книжечки, які вже встигли прочитати самі. Для своїх маленьких гостей я підготувала цікаву бібліотечну ігротеку. Діти із задоволенням приймали участь у літературних іграх, вікторинах, розгадували загадки.Особливо дітей зацікавили мультимедійні літературні ігри. Читацька родина шкільної бібліотеки поповнилася розумними, допитливими читачами - справжніми друзями книг.
 "Будемо читати - світ цікавий пізнавати"
Віртуальна виставка "Книги з Країни дитинства"

Книги різні, книги гарні
От краса. Якби ти зміг
Прочитати, друже їх!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...