Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 3 квітня 2016 р.

Бестселери дитячої літератури

Тиждень дитячого читання - це справжній читацький марафон. Завершальним заходом Тижня  став літературний хіт-парад "Книги-ювіляри - 2016", який підготували і провели учні 10 класу та їх класний керівник Похвалітова Тетяна Дмитрівна. Старшокласники познайомили своїх молодших товаришів з імперією книжкових бестселерів. Адже на таких книгах як "Пригоди Тома Сойєра", "Робінзон Крузо", "Аліса в Країні Чудес", "Золотий ключик або Пригоди Буратіно", "Пригоди Чиполіно", "Біле Ікло", "Вінні-Пух", "Крокодил Гєна та Чебурашка", "Пурпурові вітрила", "Лускунчик" виросло не одне покоління дітей. Свої розповіді організатори книжкового хіт-параду супроводжували цікавими презентаціями, переглядом уривків із мультфільмів та художніх фільмів, перевтілювалися в образи героїв книг, розважали присутніх літературними загадками, кросвордами, піснями, які виконують їх улюблені герої. Всі учасники хіт-параду радили присутнім прочитати ці книги, бути активними читачами шкільної бібліотеки. Адже книга -це справжній друг і порадник. А світ чудових книг - неосяжний, кожен може підібрати собі книгу за своїми інтересами і вподобаннями.


Книжный звездопад by Slidely Slideshow
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...