Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 12 квітня 2016 р.

Таємниці Всесвіту

Початком космічної ери став політ людини на орбіту Землі
12 квітня 1961 року з космодрому Байконур о 9 годині ранку стартував космічний корабель "Восток-1", пілотований першим у світі космонавтом Юрієм Олексійовичем Гагаріним.
Політ тривав 108 хвилин. За цей час "Восток-1" встиг зробити одне обертання навколо Землі.
Відтоді 12 квітня стало Всесвітнім днем авіації і космонавтики.
За короткий час з моменту першого космічного польоту людина відвідала Місяць і дослідила майже всі планети Сонячної системи.
Яскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, які роблять все від них залежне в ім'я прогресу космічної галузі. Активно розвиває ракетно-космічну галузь і Україна, яка сьогодні входить до переліку космічних держав. 
Літайте в космос, аби поліпшити життя на планеті Земля.
        Леонід Каденюк, перший космонавт незалежної України, Герой України.
З давніх-давен зоряне небо приковувало до себе погляд людини. Сонячні затемнення і полярні сяйва дивували і водночас лякали людей. А сліди падаючих у небі метеоритів приписували чомусь надзвичайному. Які ще таємниці приховує від нас Всесвіт?
Як народжуються та помирають зірки? Які саме бувають зірки, галактики й сузір’я? Як відшукати сузір’я на зоряному небі? Чи можуть галактики зіштовхуватися? Як утворилася Сонячна система і що являють собою планети, які до неї входять? Що саме є в космосі небезпечним для життя на Землі і як космос впливає на здоров’я людини? Чи одинокі ми у Всесвіті? Як відшукати братів по розуму на інших планетах? Що ми схильні приймати за НЛО найчастіше і чи відвідують Землю інопланетяни?
Відповіді на ці, а також на безліч інших запитань ви отримаєте, прочитавши  книги про дослідження Всесвіту, які написані доступною мовою та чудово оформлені. 
Віртуальна книжкова виставка
"Таємниці космосу" 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...