Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 23 квітня 2016 р.

Всесвітній день книги і авторського права

Книга - це вікно в світ культурного різноманіття, це міст, що сполучає різні цивілізації в часі і просторі.
Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в 1995 році в Парижі, вирішила віддати в цей день данину поваги книгам і авторам, закликаючи всіх, і особливо молодь, знаходити задоволення в читанні і поважати незамінний внесок тих, хто сприяв соціальному і культурному прогресу людства і заснувала Всесвітній день книг і авторського права.
  Цей день вибрали для свята не випадково. Саме 23 квітня 1616 року померли три генія світової літератури: Вільям Шекспір, Мігель де Сервантес Сааведра, а також Інка Гарсіласо де ла Вега. 
  Всесвітній день книги і авторського права - свято авторів, видавців, вчителів, бібліотекарів та всіх, хто причетний до книжкової справи. У цей день організовуються цікаві акції, книжкові ярмарки, виставки, презентації, голосні читання, зустрічі з письменниками, автограф-сесії тощо.
Шановні читачі, запрошую до шкільної бібліотеки  скористатися різноманітними книжковими перлинами, переглянути цікаві та змістовні книжкові виставки.
 23 квітня день народження і день смерті
 Вільяма Шекспіра (1564-1616).
Творчість Шекспіра є однією з вершин художньої культури епохи Відродження. Створені автором трагедії, історичні хроніки, комедії, сонети і в наш час хвилюють і вражають уяву читачів і глядачів. Кращі театри світу і видатні актори вважають для себе іспитом і щастям поставити і зіграти шекспірівський спектакль. У скарбниці його п'єс і поезій кожне нове покоління знаходить свій потаємний сенс.
Про проведення шекспірівсьих днів в шкільній бібліотеці читайте у блозі пост "Таинственный Шекспир"
Літературний пазл
"Шекспір і герої його книг"
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...