Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 27 квітня 2016 р.

Творчі роботи учнів

Прем'єра книги
 Ми є. Були. І будем ми! Вітчизна наша з нами... [Текст] : збірка творчих робіт / редактор Н. М. Шацька ; Міністерство освіти і науки України ; Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації ; Комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради. - Запоріжжя : Кругозір, 2015. - 292 с.
До збірки ввійшли творчі роботи учнів Запорізької області - переможців ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!", присвяченого Шевченківським дням.
 Роботи пронизані духом патріотизму, волелюбності, родинної пам'яті, любові до Батьківщини-України.
Учениці нашої школи Бут Наталія та Кравцова Лілія також брали участь у цьому конкурсі та стали переможцями ІІІ етапу. Роботи Бут Наталії "Життя - як одна мить. Павло Левчук (1988-2014)" та Кравцової Лілії "Жовто-блакитна стрічка"  представлені у цій книзі. Наставник дівчат - вчитель української мови і літератури Козачок Ірина Валеріївна.
Вітаємо наших талановитих дівчат та їх наставника! 
Творчих успіхів!!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...