Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 30 квітня 2016 р.

Читайте байку для науки

Не треба людям забувати:
Хто вік по-божому прожив,
Ніколи зла і кривди не чинив,
Того до смерті будуть поважати
І добрим словом поминати.
                     Л. Глібов "Лев-дідуган"
Леонід Іванович Глібов - великий український байкар. Письменник залишив нам у спадок безцінні скарби - свої книги. З байок Глібова ми вчимося мудрості, духовності, життєвого досвіду. Байкам Глібова не підвласний час, вони актуальні завжди.
Роби розумно, кажуть люде,
Міркуй про те, що з того буде,
Який кінець.
                                               Л. Глібов "Ясла" 
Свої знання байок Л. Глібова учні 3-А класу продемонстрували під час проведення уроку мудрості "Читайте байку для науки".
На уроці діти познайомилися з біографією письменника, книгами автора для дітей; продемонстрували свої ораторські та акторські здібності під час декламування  та інсценування байок, віршів, веснянок Леоніда Глібова. До своїх улюблених байок - намалювали малюнки. Діти з задоволенням приймали участь у літературних ігрових конкурсах: "Розгубилися байки", "Загадки від Леоніда Глібова", "З якої байки уривок?", "Хто найбільше пригадає байок Глібова?"
Майже всі байки Л. І. Глібова закінчуються
 або приказками, або прислів'ями. 


Моторнії сини й онуки!
Читайте байку - для науки.
                                      Л. Глібов "Деревце" 


Байка - джерело мудрості by Slidely Slideshow
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...