Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 3 травня 2016 р.

Тиждень дитячого читання - 2016

Тиждень дитячого читання - це свято всіх шанувальників книги, справжній читацький марафон. В цей час бібліотека стала творчою майстерньою для читачів. Ми разом з дітьми проводили майстер-класи по виготовленню закладок для книжок та виготовленню родинних оберегів - ляльок-мотанок, відмічали ювілейні дати улюблених дитячих письменників та книг-ювілярів 2016 року, створювали буктрейлери за книгами ювілярами-2016, провели конкурс "Книгоманія - 2016". Учасники літературних заходів рекламували свої улюблені книги, готували презентації, перевтілювалися в образи героїв книг, розважали присутніх іграми, кросвордами, загадками, радили школярам  читати книги, бути активними читачами бібліотеки.  Діти познайомилися з імперією книжкових бестселерів. Адже на таких книгах як "Пригоди Тома Сойєра", "Тореадори з Васюківки", "Робінзон Крузо", "Аліса в Країні Чудес", "Пригоди Чиполіно", "Золотий ключик або Пригоди Буратіно", "Вінні-Пух", "Крокодил Гєна та Чебурашка", "Пурпурові вітрила" виросло не одне покоління дітей. Це був справжній книжковий хіт-парад.
У березні-ківтні 2016 року на обласному освітньому порталі ЗапоВікі була організована віртуальна виставка "Тиждень Книжкових Сюрпризів" (за підсумками Всеукраїнського тижня дитячого читання - 2016). На цій виставці були представлені  презентації заходів нашої бібліотеки: літературний квест "В пошуках скарбів" (за книгою Р. Л. Стівенсона "Острів скарбів") та зоряний експрес "Книга в гости к нам пришла, книга дарит чудеса" (театралізовано-ігровий колаж, присвячений книгам-ювілярам - 2016 дитячих письменників К. Чуковського, С. Маршака, С. Міхалкова).
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...