Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Міський конкурс на кращий бібліотечний веб-ресурс

Відповідно до наказу відділу освіти від 17.05.2016 р. № 156 "Про проведення міського конкурсу на кращий бібліотечний веб-ресурс" протягом травня-червня 2016 року методичним кабінетом відділу освіти Токмацької міської ради було проведено конкурс на кращий бібліотечний веб-ресурс.
Конкурс проводився з метою стимулювання інноваційної діяльності бібліотекарів шкіл та залучення їх до ефективного використання в навчально-виховному процесі електронних та інформаційних технологій.
Як зазначено у наказі міського відділу освіти від 14.06.2016р. № 181 "Про підсумки міського конкурсу на кращий бібліотечний веб-ресурс", рішенням журі переможцем конкурсу визнано блог "Бібліотечний етюд" провідного бібліотекаря ЗОШ № 5 Симоненко Галини Вікторівни.
Грамоту міського відділу освіти за перемогу у конкурсі
"Кращий бібліотечний веб-ресурс" вручає методист по бібліотечним фондам Зірченко Тетяна Сергіївна.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...