Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 26 червня 2016 р.

Літопис Токмацького краю

Наше місто - і Токмаччина взагалі - заслуговують на детальне вивчення, на виявлення, збереження, охорону пам'ятників історії та культури.
Токмацька земля славна своєю історією і талановитими людьми. Не кожне місто може похвалитися, що воно колись мало (чи має зараз) вченого, винахідника, етнографа, письменника... А Токмак - може.
З Токмаком пов'язана доля багатьох визначних людей. Перед вами хмаринка з прізвищами видатних людей Токмаччини. Якщо ви знайдете інформацію про їх життєвий шлях, то дізнаєтесь, якими справами кожен із них прославив наш Токмацький край.
Відомі люди Токмаччини

Знання історії рідного краю розширює кругозір людини та служить своєрідним містком, який з'єднує різні покоління. Пропоную вашій увазі віртуальну книжкову виставку "Літопис Токмацького краю". Ці книги створили наші земляки. У книгах простежується історія краю з давніх часів до наших днів. Разом з авторами ви побуваєте у наймальовничіших куточках Токмаччини, познайомитеся  з її рослинним та тваринним світом, навчитеся жити в гармонії з навколишнім світом, отримаєте духовну насолоду від поетичних рядків.
Щасливої подорожі стежками Токмацького краю!


Літопис Токмацького краю by Slidely Slideshow
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...