Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 15 серпня 2016 р.

Творець жанру історичного роману

15 серпня виповнюється 245 років 
від дня народження  
Вальтера Скотта (1771-1832)
 англійського і шотландського письменника, поета, історика.
Вальтер Скотт народився у Шотландії і ще з дитинства захоплювався минулим своєї вітчизни, легендами й народними переказами про військові подвиги та жорстоку родову помсту, кривавий розбрат.
Свою літературну діяльність Вальтер Скотт розпочав як автор поем і балад,  завдяки яким він став одним із найбільш популярних і улюблених поетів Великобританії. Проте, в історію літератури Вальтер Скотт увійшов насамперед як творець жанру історичного роману. У творах письменника химерно переплітаються історія та вигадка, наука та фантазія. Романи Вальтера Скотта змальовують історичне минуле Шотландії, Англії та інших європейських країн. Романтика історичних пригод захоплює читачів і в наш час.
Вальтер Скотт. Цитати
  • Довгі язики сіють ворожнечу між сусідами і між народами.
  • Якщо люди не навчаться допомагати один одному, то рід людський зникне з лиця Землі.
  • Золото вбило більше душ, чим залізо - тіл.
  • Ми ліпимо своїх кумирів зі снігу і плачемо, коли вони розтають.
  • Згуртованість людей - непорушна фортеця.
Складіть пазл і дізнайтеся, 
який із романів Вальтера Скотта -  найпопулярніший. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...