Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 27 серпня 2016 р.

Світоч української культури

27 серпня 
виповнюється 160 років
 від дня народження
 Івана Яковича Франка - 
видатного українського письменника,
 вченого, громадського діяча.
Іван Франко - це розум і серце нашого народу. (М. Рильський)
Іван Франко - найвидатніший світоч гуманізму, свободи і духовної величі людини. Один із найвпливовіших митців і мислителів Європи. Він присвятив себе народові, підніс рідне слово до високих вершин мистецтва.
 Яко син селянина, вигодуваний твердим мужицьким хлібом, я почуваю себе до обов'язку віддати працю свого життя тому простому народові. (Іван Франко)
Іван Якович відзначався титанічною працездатністю, залишивши нащадкам величезну духовну спадщину, що осяює наш шлях і нині. Він прозрів поступ людства, був невтомним творцем духовно-національного відродження України та її державності. У творчості органічно поєднав національну своєрідність сприйняття художнього світу і загальнолюдські ідеали.
Література кожного народу - це найкраще дзеркало його життя. (І. Франко)
 Про життєвий та творчий шлях Івана Яковича Франка вам розповість 
книжкова виставка
"Іван Франко - син України,
велич світова".
Книги - морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
Іван Франко
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...