Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 28 серпня 2016 р.

Геніальний актор України

27 серпня виповнилося 75 років 
від дня народження видатного українського актора
 Богдана Ступки.

Богдан Сильвестрович Ступка (1941-2012) - український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії (1933, за головну роль у виставі "Тев'є-Тевель", за Шолом-Алейхемом), Народний артист УРСР (1980), Народний артист СРСР (1991), Герой України (2011).
За всю творчу кар'єру актор виконав понад 100 ролей у кіно та на сцені. Богдан Ступка запам'ятався глядачам як надзвичайно талановитий актор, якому ідеально вдається розкривати непересічні образи. Стрічки зі Ступкою "Білий птах із чорною ознакою", "Молитва про гетьмана Мазепу", "Чорна рада" входять у золотий фонд українського кіно.
Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в цілому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому. (Богдан Ступка)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...