Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 4 вересня 2017 р.

День благодійності

В знак визнання ключової ролі благодійності в залагодженні гуманітарних криз та полегшенні страждань людей, так само як і зусиль благодійних організацій та приватних осіб, Генеральна Асамблея ООН у 2012 році призначила 5 вересня Міжнародним днем благодійності.
Як зазаначив Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун: "Дата була обрана на вшанування Матері Терези, чиї життя і добра робота для деяких найбідніших і найуразливіших спонукала наслідування по всьому світу".
В започаткуванні Міжнародного дня благодійності Генеральна Асамблея ООН переслідувала ціль заохотити благодійність за допомогою освіти та підвищення рівня обізнаності.
Учні та вчителі нашої школи ніколи не залишаються осторонь чужої біди, постійно приймають активну участь у благодійних акціях. У школі діє волонтерський загін, яким керує вчитель історії Полюхович Андрій Степанович. 
 Шановні читачі блогу, не будьте байдужими, приєднуйтесь до благодійних акцій, допомагайте творити добро у світі!
Благодійність - це місто,
 в будівництво якого
 кожна людська істота
 вносить свій камінь. 
Ральф Емерсон Уолдо 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...