Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 9 вересня 2017 р.

Краса - це світло в серці

Краса - це молода дівоча врода, шедеври митців, природні закутки світу, широта думок та поглядів, величні розбудови, та все те, що милує не лише людське око, а й душу.
Намагаючись звеличити красу життя, люди почали святкувати
 9 вересня Міжнародний день краси. У цей день особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня проводяться конкурси краси.
На світі цім Краса - 
Натхнення чарівниця,
Що відкриває небеса,
Вершить найбільші чудеса,
Мов казкова цариця.
             Микола Вороний
Як багато описано у творах великих митців людську красу. Скільки складено поезій, змальовано картин, виліплено статуй. Немало письменників захоплювалися вродою своїх обраниць у рядках своїх неперевершених творів.
Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса,
Небезпечне оружжя - жіноча краса.
Тільки мудрість, наука і старші літа
Подають проти неї міцного щита.
                               Іван Франко
Якою б не була гарною людина, найпрекраснішим, найважливішим у її красі є внутрішній світ. Внутрішня краса -  це краса, яку ми не бачимо, ми можемо її тільки відкрити, поспілкувавшись з людиною. Справжня краса розкривається не відразу і не кожному, а тому, хто може її відчути і зрозуміти. Не забуваймо, що з роками фізична краса змарніє, але ніщо не вплине на вроду духовну.
Для того, щоб створити щось красиве,
треба нести красу в душі.
Юрій Мушкетик.
Тож треба берегти в собі цей внутрішній вогонь привабливості. І не забувайте, що краса не буває одноманітною, тож кожна людина є прекрасною. А тому Міжнародний день краси - це ваше свято.
Що є життя? Коротка мить.
Яке його надбання?
 Красою душу напоїть
І, не вагаючись, прожить
Хвилину раювання.
                Микола Вороний
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...