Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Вічна магія книги

Сьогодні я запросила учнів 7-А класу на літературно-мистецький вернісаж "Вічна магія книги". Під час віртуальної екскурсії діти познайомилися з тематичною виставкою"Казкові книжкові світи" токмацького художника Валентина Рекуненка.
Валентин Рекуненко живе і працює в нашому рідному місті Токмак. Член Національної спілки художників України. Учасник багатьох художніх виставок. Його картини знаходяться в приватних галереях Польщі, Німеччини, Росії, США. Багато картин виставлено в державних музеях України. Картини художника розміщені в шкільних підручниках.
Книга є однією з провідних тем у творчості митця. Казкові і фантасмагоричні картини Валентина Рекуненка цікаві і дітям, і дорослим. Діти були захоплені красою придуманого художником світу, кумедними сюжетами, багатою фантазією митця. Картини Валентина Рекуненка можна роздивлятися годинами і знаходити в них  все нові і нові відтінки.
Картини художника надихають на роздуми. Діти із задоволенням придумували свої назви картинам, складали невеличкі описи-мініатюри до них.
Від перегляду виставки діти отримали естетичну насолоду та позитивні емоції.
Ми гордимося, що у нашому місті живе такий талановитий художник Валентин Рекуненко.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...