Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 12 жовтня 2016 р.

Шляхами козацької слави

Одна із найлегендарніших сторінок історії українського народу - козаччина. Запорозьке козацтво протягом віків самовіддано боролося проти кріпосників і чужоземних загарбників. Його непримиренність до поневолювачів і героїзм будили й запалювали наступні покоління на боротьбу за кращу долю українського народу.
Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято документальні та художні фільми. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави - Гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистити слабшого, старого, жінку, країну, у нас кажуть: справжній козак. І в це слово вкладають розуміння найбільших чеснот нашого народу.
До Дня українського козацтва у шкільній бібліотеці був проведений інформаційний калейдоскоп "Про життя козацьке славне". Біля книжкової виставки з учнями проводились бесіди, огляди літератури. Діти дізнались, коли і як виникло козацтво, про козацьких ватажків, гетьманів, де козаки жили, як захищали Україну.
Бесіда з учнями 1-Б класу
Огляд літератури для учнів 4-В класу
Історико-літературна подорож
"Козацькими шляхами"
з учнями 5-Б класу
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...