Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 23 жовтня 2016 р.

Літературні посиденьки

Учні 4-Б класу запросили мене до своєї затишної світлиці на літературні посиденьки "Веселкові барви дитячих книжок".
  Господар і Господиня світлиці доброзичливо зустрічали гостей: літературних героїв дитячих книжок. На свято у нас в народі прийнято приходити з подарунками. То ж і я прийшла до дітей з подарунком - кошиком цікавих книжок.
Забрів до нас на вогник і  Вчений Кіт, який знає багато казок і вміє їх гарно розповідати, але сьогодні йому захотілося послухати, як учні 4-Б класу зуміють прорекламувати свою улюблену книгу.
Посиденьки пройшли весело і цікаво.  Діти розповідали про прочитані книжки, показували інсценівки, співали дитячі пісні, пригощалися солодощами та ватрушками з сиром.
Коли всі цікаві історії були розказані і показані, Господар з Господинею зібрали книжки і поклали їх Котику у торбинку, щоб він зміг рознести їх дітям, які люблять читати.
Хто багато читає, той багато знає!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...