Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 24 жовтня 2016 р.

Книжковий дивограй

ЇЇ Величність Королева Книга запросила учнів 2-А класу до своїх чарівних володінь - у Шкільну Бібліотеку.
Королева познайомила дітей з господаркою книжкового королівства - шкільним бібліотекарем Галиною Вікторівною. Ось такою дружньою читацькою компанією ми і  помандрували  книжковими лабіринтами. Щоб дітям було цікаво, ми з Королевою приготували для маленьких читачів різноманітну літературну ігротеку. Розпочали подорож з Царства Загадок.  Поскільки діти відгадали всі загадки, впізнали героїв книг, то ж ми переконалися, що діти книги люблять і читають. У Царстві Поезії на дітей чекала гра "Підкажи словечко". Дітям необхідно було дорифмувати рядки віршів.  Серед другокласників є юні поети, які декламували свої власні вірші. У Царстві Художників діти рекламували свої малюнки до улюблених книг. Передостанньою зупинкою нашої подорожі був Віртуальний Ігровий Майданчик. Діти із задоволенням виконували завдання мультимедійних інтерактивних літературних ігор: "Казковими стежинками", "Лісові казки Оксани Іваненко", "Співанки Марійки Підгірянки". Кінцева зупинка подорожі - Царство Нових Книг. Повертаючись з подорожі по книжковим лабіринтам, кожен учень вибрав собі новеньку цікаву книжечку. Діти пообіцяли бути чемними читачами, поважати книги, постійно відвідувати шкільну бібліотеку.
Можливо, книжка змінить власний вид,
Сторінки не стиратимуться вічно.
Та поки на Землі живе наш людський рід,
То й книжка буде жити - це логічно.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...