Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 29 жовтня 2016 р.

Читацька естафета

Свято Книги продовжується. Учні 4-А класу разом із своєю вчителькою Хілько Євгенією Миколаївною підготували читацьку естафету "Наша книжечка дитяча - вірна подруга дітей". 
Книжка - маленьке віконце,
а через нього увесь світ видно.
Так говориться у народній мудрості, на цьому наголошують письменники, вчителі, мудрі люди  Ото ж і розпочали ми наше свято з повторення прислів'їв та приказок про книгу, які переконали дітей, що книги - це міст у світ знань.  
Більшість учнів класу - активні читачі шкільної бібліотеки. Діти у     4 класі читають не тільки казки, але цікавляться книгами про життя та дружбу, веселощі своїх однолітків, про захоплюючий світ пригод та фантастики. А ще - всі вони справжні чомусики. Дитячі енциклопедії ніколи не залежуються на книжкових полицях. У кожного з дітей є своя улюблена книга, свій герой-кумир. Про них вони не тільки розповідали своїм друзям-однокласникам, але й емоційно переконували їх, чому саме книгу, яку прочитали самі, повинні прочитати інші.
 Під час читацької естафети ми дізналися і про чудеса світу, і про дивовижний світ природи, і про таємниці космосу. Познайомилися з героями книг В. Нестайка, В. Гуріної, Ю. Нікітінського,
 Т. Щербаченко, Л. Ворониної та інших сучасних дитячих письменників. У багатьох дітей є власні домашні бібліотечки. Книги, які вони вже прочитали, люб'язно пропонували прочитати своїм однокласникам.
Час нашої зустрічі сплинув непомітно. Ніхто не нудьгував. Цікаві виступи дітей довели, що хто багато читає, той багато знає.
Я, як бібліотекар, отримала естетичну насолоду, відчула тепло  в душі від спілкування зі своїми маленькими читачами. Переконана, що ніякі комунікаційні технології не замінять книгу, не витіснять її з життя людини. 
Все, що серце і що розум
Вік творили не один,
Повизбирувало людство
В книги - перли із перлин.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...