Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 31 жовтня 2016 р.

Світ пригод і фантастики Лесі Ворониної

Під час проведення Місячника шкільної бібліотеки я постійно знайомила своїх читачів із творчістю сучасних українських дитячих письменників.
Найбільш популярні серед дітей книги Лесі Ворониної. Вперше маленькі читачі знайомляться з творами письменниці зі сторінок своїх підручників.
Леся Воронина - авторка дитячих іронічних детективів, об'єднаних у серію "Суперагент 000", пригодницьких повістей, коміксів.
 Багато років вона очолювала чудовий дитячий журнал "Соняшник", отримала чимало нагород за свої книги. Книжки Лесі Ворониної відрізняються своєю універсальністю, їх можна читати у будь-якому віці й щоразу відкривати для себе щось нове.
"... Пишу тому, що вірю - після того, як дитина прочитає мою книжку, їй схочеться зробити щось добре й гарне, і, може, вона навчиться примруженим оком дивитися на себе й на навколишній світ, адже сміх дуже допомагає жити!" (Леся Воронина)
 Про життєвий та творчий шлях Лесі Ворониної нам розповіли  "Біографи" та "Журналісти", які взяли інтерв'ю у письменниці. (У ролі Лесі Ворониної - учениця 7-А класу Ванюкова Вероніка, у ролі журналістки - учениця 6-А класу Погорєла Софія)
З учнями 6-А класу була проведена літературно-пригодницька гра  "Світ пригод і фантастики Лесі Ворониної" (за книгою Л. Ворониної "Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9).
На учасників гри чекали нелегкі випробування, які їм разом з героями книги необхідно було подолати.
Перш за все учасники гри повинні були зрозуміти, як можна побороти страх і чим страх відрізняється від боягузтва.
Пораду діти знайшли у народній мудрості, виконуючи смарт-завдання "Прислів'я та приказки про страх та боягузтво".
Залишивши страх вдома, діти сміливо вирушили на допомогу героям книги. Але, щоб не заблукати таємничими лабіринтами і не збитися з дороги, учасникам гри треба було терміново згадати сюжет повісті. Діти блискуче впоралися і з цим завданням - на всі питання вікторини відповіді були правильними.
Під час подорожі діти познайомилися зі всіма героями  книги, подружилися з Климом Джурою та його бабусею - пані Соломією.


Клим Джура і його нові друзі зуміли здолати свій страх і побороти підступних космічних прибульців-синьомордів.
 Відправивши прибульців-синьомордів назавжди з нашої планети, наші мандрівники повернулися додому.
На них чекають нові фантастичні історії та пригодницькі книги Лесі Ворониної. (Огляд-презентація)
Діти обирають ті книжки, яким вірять,
з героями яких можуть себе отожнювати.
 Леся Воронина
Здійснити літературно-пригодницьку подорож дітям допомогли:
вчитель української мови
 і літератури 
Сіренко Галина Василівна
шкільний
 бібліотекар
Симоненко Галина Вікторівна
Вікторина за книгою Лесі Ворониної
 "Таємне Товариство Боягузів" 

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...