Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 3 жовтня 2016 р.

Заходи Місячника шкільної бібліотеки

3 жовтня в школі стартував Місячник шкільної бібліотеки, який проводиться в рамках ІІІ Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. У 2016 році місячник проходитиме під гаслом: "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".
 Цьогорічний Місячник шкільної бібліотеки  сприятиме зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання, залученню нових користувачів до бібліотеки.
Запрошую учнів, вчителів, батьків прийняти активну участь у заходах, які будуть проводитись під час Місячника.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...