Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

Тваринний світ Євгена Чарушина

11 листопада 
Євгену Івановичу Чарушину
виповнилося 115 років від дня народження.
Євген Чарушин - автор відомих оповідань про тварин і птахів.
Я навчився з дитинства розуміти тварину - розуміти її рухи і міміку. Мені якось дивно бачити, що деякі люди зовсім не розуміють тварин. (Євген Чарушин) 
Літературне читання з учнями 3-А класу
"Тваринний світ Євгена Чарушина"
Євген Іванович Чарушин любив звірів і добре знав їх повадки. Саме тому, головні герої його оповідань - звірі та птахи. Автор розповідає про звірят з любов'ю і ніжністю.
Євген Чарушин не тільки письменник, але і художник. Він малював ілюстрації не тільки до своїх книг, але і до книг інших авторів, які писали про тварин.
Мистецтво Євгена Чарушина добре, людяне, наповнене любов'ю до всього живого, радує не одне покоління маленьких читачів і вчить їх любити і поважати чарівний світ звірів і птахів.
 Діти познайомилися з особливостями творчості
Євгена Івановича Чарушина - письменника, 
художника-анімаліста, скульптора, литографіста.
Діти діляться 
своїми  враженнями
від прочитанних книг.

Загадки, вікторини, літературні ігри допомогли учням пізнати світ природи та познайомитися з книгами та малюнками Євгена Чарушина.
Ти людина - господар всієї природи.
Тобі все знати необхідно.
                 Євген Чарушин 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...