Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 16 листопада 2016 р.

Переможці веб-квесту "У степу молодіє Токмак"

Знання історії рідного краю розширює кругозір людини та служить своєрідним містком, який з'єднує різні покоління. Історія Токмацького краю багатогранна. Про це свідчать книги наших письменників-краєзнавців.
Протягом жовтня  учні 7-9 класів ЗНЗ міста Токмака приймали участь у пошуково-літературному веб-квесті «У степу молодіє Токмак» (за творами письменників рідного краю) та на основі історичних документів, Інтернет-матеріалів та літературних творів провели дослідження про Токмацький край з давніх часів до наших днів. Учасники веб-квесту пройшли  5 захоплюючих маршрутів. Учні займалися не тільки пошуковою роботою, а також, використовуючи сучасні Інтернет-сервіси,  виконували творчі завдання: створювали мотиватори, постери, інтерактивні плакати; вчилися розшифровувати QR-коди, складати пазли, розміщувати документи на Гугл диску, надсилати по електронній пошті посилання на документи; демонстрували навички роботи з Гугл-картою.
 Дякую учасникам, які пройшли всі 5 маршрутів квесту. Впевнена, що ви дізналися багато нового, цікавого, пізнавального про наш рідний край.
Матеріали веб-квесту «У степу молодіє Токмак» будуть надіслані до електронного часопису «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» на ЗапоВікі.
Переможці веб-квесту
"У степу молодіє Токмак" 
І місце
Лісняк Максим,
учень 9-В класу
Токмацької ЗОШ №5
ІІ місце
Богдан Софія,
учениця 9-В класу
 Токмацької ЗОШ №5
ІІІ місце
Хоменко Вероніка,
учениця 7-Б класу
Токмацької ЗОШ №5  
ІІІ місце
Пилипенко Анастасія,
учениця 9-Б класу
Токмацької ЗОШ №1
ІІІ місце
Кавун Олександр,
учень 8 класу
Токмацької ЗОШ №4
ІV місце
Чуйко Роман, 
учень 9-В класу
Токмацької ЗОШ №5 
Вітаю!!!
Успіхів і перемог у майбутньому!!!
Хай щастить!!! 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...