Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 25 січня 2017 р.

Сучасна дитяча література

Шкільна бібліотека інформує!
Для учнів початкових класів надійшли "Хрестоматії сучасної української дитячої літератури" - збірки творів сучасних українських письменників для дітей.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1. 2 класах серії "Шкільна бібліотека" / укладач Т. В. Стус. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 160 с. : іл.
У цій хрестоматії - твори для читання, які відображають сучасний світ, а також ті, що дають уявлення про минуле й традиції українського народу.
Дорогі мої юні читачі! У віршах та оповіданнях цієї добірки, у дівчатах, хлоп'ятах чи звірятах, у подіях, почуттях ви можете впізнати себе або своїх друзів. 
Обов'язково розкажіть про це це своїм друзям та рідним. Їм буде дуже цікаво. А ще -вигадуйте продовження цих історій, нові оповідки чи складайте власні вірші. І ви разом з сучасними авторами створите чудове тепле коло спілкування з книгами.
Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах серії "Шкільна бібліотека" / укладач Т. В. Стус. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 192 с. : іл.
Деяких письменників, твори яких уміщено в цій хрестоматії, ви вже, напевно, знаєте. Це Іван Андрусяк, Леся Воронина, Сашко Дерманський. Книги цих авторів є в нашій шкільній бібліотеці. Можливо, ви читали їх твори у дитячих журналах.
На вас чекають герої, з яким ви зможете розважитись, замислитися, поспівчувати... Книги сучасних письменників допоможуть вам пізнати навколишній світ.
З електронною версією Хрестоматії сучасної української дитячої літератури можна ознайомитись за посиланням:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...