Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

Живопис Тетяни Яблонської

24 лютого
 Тетяні Нилівні Яблонській 
виповнилося 100 років від дня народження.
Тетяна Нилівна Яблонська - українська художниця, лауреат премії імені Т. Г. Шевченка, Герой України.
Творчість Тетяни Яблонської дуже різноманітна, але головне, що характерне для її мистецтва, - зображення людини з усіма її радощами та горем, труднощами та перемогами.
Протягом усього творчого життя Тетяна Яблонська брала участь у численних Всеукраїнських та міжнародних виставках. Твори художниці зберігаються в багатьох музейних та приватних колекціях світу.
Картини Тетяни Яблонської стали окрасою Національного художнього музею України в Києві, Державної Третьяковської галереї у Москві, Державного Російського музею у Санкт-Петербурзі, Полтавського, Запорізького, Харківського художніх музеїв, Львівської картинної галереї.
Тетяна Яблонська до останнього подиху дарувала людям безцінні скарби свого таланту.
Мистецтво художниці, яка глибоко розуміла своєріднсть і неповторність своєї доби, відчувала самобутність характерів своїх співвітчизників назавжди залишиться немеркнучою славою України. 
Виставка-вернісаж
"Живопис Тетяни Яблонської"
Віртуальна виставка картин
Тетяни Яблонської
  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...