Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 23 березня 2017 р.

Любить свій край - це значить все любити

Мало любити свій рідний край,
його треба ще й знати.
Максим Рильський 
Однією з найважливіших умов стновлення і творчого розвитку особистості є глибокі знання з літератури  рідного краю. Література рідного краю виконує важливу роль - формує мистецькі та естетичні уподобання майбутнього покоління, прилучає до скарбниці духовної культури, наближає учнів до їхньої малої батьківщини, дає можливість пишатися тими, хто живе поруч, спонукає до самостійної творчої діяльності.
Токмацька земля славна своєю історією і талановитими людьми. З Токмаком пов'язана доля багатьох визначних людей.  Серед них -  письменник-краєзнавець Микола Володимирович Гомон. 
З метою поглиблення знань школярів з теми "Література рідного краю", з учнями 8-х класів був проведений урок-дослідження за творами Миколи Гомона. 


Учні дослідили життєвий та творчий шлях письменника; ознайомилися з оповіданнями та новелами, що увійшли до збірки М. Гомона "Віхола над Балатоном". Під час обговорення книги діти виконали поставлене перед ними завдання: визначити тему, ідею, основну думку, проблеми твору.
Вчитель української мови та літератури Романюк Л. І. зазначила, що вивчати твори письменників-земляків корисно і цікаво, бо вони приваблюють читачів і різноманітністю тематики, і стилем, і художніми манерами, і широким жанровим діапазоном.
Дівчата з 8-Б класу виконують пісню
"Запорізький край".
Шкільний бібліотекар Симоненко Г. В. 
презентує книжкову виставку 
 "Співець Таврійського краю і Причорномор'я".
Книги Миколи Гомона дають змогу учням краще і повніше дізнатися про історичне минуле нашого краю, про наших предків, про видатних людей Токмаччини, ближче відчути красу рідної природи.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...