Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

четвер, 30 березня 2017 р.

Чудо-книги Корнія Чуковського

31 березня
 відомому дитячому письменнику 
Корнію Івановичу Чуковському 
виповнюється 135 років.Казки та вірші Корнія Чуковського пам'ятають і люблять усі - і дорослі, і малі дітлахи. 
У своїх казках Чуковський щедро використовує дитячий фольклор, зокрема народну поезію, в якій поєднано такий принцип, як навчання дітей в процесі гри. Казкам Чуковського якраз і властива ця риса - гра, пов'язана з активною діяльністю дитини.
Водночас вони гостро конфліктні: у них показана боротьба позитивного і негативного, добра і зла. Як правило, казки Чуковського оптимістичні, з щасливою розв'язкою, вони мудрі, радісні, повчальні.
Казки і вірші Чуковського розвивають у дітей почуття гумору, викликають у них піднесений, бадьорий настрій, вони сприймають навколишню дійсність як світ прекрасного, як світлу радість.
Герої Чуковського вчать нас бути добрими, мужніми та благородними.
Письменник стверджував, що діти створені для щастя та сміху, тому намагався своїми казками дарувати якомога більше посмішок. Чудові казки Корнія Івановича Чуковського давно вже полюбилися мільйонам маленьких українських читачів.
Літературна ігротека
"Чудо-книги Корнія Чуковського"
з учнями 3-А та 4-В класів
Конкурс читців
Гра "Закінчи рядок"
за книгою "Телефон"
Інсценівка казки
"Муха-Цокотуха"
Гра-пазл
"Герої казок Чуковського"
Вікторина за казкою
"Федорине горе"

Аукціон
 "Пізнай героя за малюнком"
Кросворд
"Казки Чуковського"
Хай живуть діти,
 Всі діти на світі!
        К. Чуковський
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...