Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

субота, 17 червня 2017 р.

Поет дитячої романтики

17 червня виповнюється 105 років
 від дня народження
 Валентина Васильовича Бичка.
Валентин Бичко - один із відомих авторів, який писав для дітей та юнацтва.
Пиши так, щоб було цікаво, весело, смішно. Щоб були пригоди, щоб був героїзм. Щоб було романтично і водночас правдиво. І головне - щоб не було фальші. (Валентин Бичко)
Творчість Валентина Бичка - багатотемна і багатожанрова. Та коли спробувати пильніше вслухатись у багатоголосся його поетичних та прозових творів, неважко розчути одну провідну мелодію усієї його творчості - романтику дитячого життя.
Валентин Бичко, якому довелося деякий час вчителювати в школі і працювати завідувачем літературної частини Харківського дитячого театру та в редакціях дитячих журналів і газет, у своїх творах відтворює свої спостереження і роздуми про життя дітей, їх звички, уподобання, запити. Автор - справжній сурмач, співець усього того, чим живе дитячий колектив, про що він мріє, над чим б'ється його допитлива думка.
Розгорнемо книги Валентина Бичка - перед нами розкинеться неозорий чарівний край, який ми з любов'ю називаємо - Країною Дитинства. З роками змінюються покоління читачів. Стільки вимріяли, стільки здійснили вони!  А ще стільки ж належить їм вимріяти і здійснити в їхньому романтичному житті.


Мої юні читачі, любителі пригод та романтики, пориньте у казково-поетичний світ книг Валентина Бичка. Ви дізнаєтесь про цікаві пригоди з життя лісових мешканців, про їхні стосунки між собою та з людьми, про складні й повчальні ситуації, що подекуди складаються в лісовому житті-бутті.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...