Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 15 травня 2018 р.

У кожної людини є своя родина

15 травня весь світ відзначає 
Міжнародний день сім'ї.
Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Саме в сім'ї дитина робить свої найперші кроки і виходить у широкий світ, навчається любові і добра, вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам'ять свого роду.
Сім'я - це те первинне середовище, 
де людина повинна вчитися творити добро.
В. О. Сухомлинський
Мамина ласка, татусева мужність, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних на все життя залишають глибокий слід у душі та серці кожної людини.
Одна із сімейних традицій - зберігати пам'ять про свою родину. Зберігається вона на фотокартках, листах до рідних, дитячих малюнках, а найголовніше - в серці кожного.
В щасливі і тяжкі години -
Куди б нам не стелився шлях - 
Не згасне вогнище родинне,
В людських запалене серцях. 
Шановні батьки і діти, оберігайте тепло материнського і батьківського дому, любіть своїх рідних. Дай Бог, щоб кожна дитина жила з татом і мамою у великій, дружній та щасливій родині.  «З родини йде життя людини», - говорить народна мудрість.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...