Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

пʼятниця, 15 листопада 2013 р.

Вчимося бути толерантними

 16 листопада -
Міжнародний день толерантності.
Без толерантності не може існувати в подальшому людство... Толерантність, як основа міжнародних взаємин, стає передумовою подальшого існування цивілізації...                                
                                                                     В. Г. Кремень
Толерантність. Не всім, можливо, знайоме це слово, і, на перший погляд, звучить воно зовсім не зрозуміло. Але його зміст дуже важливий для існування та розвитку людського суспільства.
Термін "толерантність" пояснюється як терпимість, прагнення і здатність до встановлення і підтримання спілкування з людьми.
 
Стіл інформації 
"Толерантність - запорука людяності"
 допоможе юним читачам зрозуміти сутність толерантності.
Кожна людина унікальна і має свої погляди на життя, які вона визнає єдино правильними. Найважливіше у спілкуванні з людьми - визнати, що інша людина унікальна і бачить світ по-іншому і має на це право! Ми всі різні і неповторні. Ми маємо право на індивідуальність.
  Учні 11-Б класу намагаються розібратися
 в психології толерантності людських стосунків.
                                      Вчимося толерантності

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...