Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

понеділок, 13 вересня 2021 р.

Казково-фантастичний світ Роальда Дала

13 вересня - 105 років від дня народження Роальда Дала (1916-1990), валлійського письменника норвезького походження, 
Роальд Дал - автор романів, повістей, новел, оповідань, написаних як для дорослих, так і для дітей, зокрема казково-фантастичних творів та творів у жанрі фантастики жахів. Його найвідомішими творами є: «Чарлі і шоколадна фабрика», «Джеймс і гігантський персик», «Матильда», «Відьми», «Докори» та «ВДВ (Великий Дружній Велетень)». За сюжетами його книжок знято культові кінофільми «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» у 1971 році (рімейк «Чарлі і шоколадна фабрика» у 2005 році), та анімаційний Незрівнянний містер Фокс, «Ґремліни», та ще декілька. 
Розповіді письменника – це завжди чарівні історії з неочікуваними персонажами, від чиїх витівок та пригод просто неможливо відірватися.
«Чарлі і шоколадна фабрика» – захоплююча книга про кумедного хлопчиська з бідної сім'ї – Чарлі Бакете. Він шалено любить шоколадні цукерки, але батьки можуть подарувати їх синові тільки один раз на рік. Одного разу, хлопчик випадково потрапляє на екскурсію по шоколадній фабриці, після чого з ним починають відбуватися неймовірні пригоди.
Ця книга вивчається за шкільною програмою учнями 5 класу. Тож, шановні читачі, запрошую вас прийняти участь у віртуальній літературній вікторині 
"Цікаві пригоди на шоколадній фабриці".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...