Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

середа, 10 листопада 2021 р.

Тваринний дивосвіт Євгена Чарушина

 11 листопада 
Євгену Івановичу Чарушину
виповнюється 120 років від дня народження
Євген Чарушин - автор відомих оповідань про тварин і птахів. Я навчився з дитинства розуміти тварину - розуміти її рухи і міміку. Мені якось дивно бачити, що деякі люди зовсім не розуміють тварин. (Євген Чарушин) 
Євген Іванович Чарушин любив звірів і добре знав їх повадки. Саме тому, головні герої його оповідань - звірі та птахи. Автор розповідає про звірят з любов'ю і ніжністю. Його оповідання і малюнки впізнаєш без підпису. Вони наповнені безхмарним, радісним відчуттям любові до природи, сонцем, рухом, барвами, милою веселою посмішкою.
Євген Чарушин не тільки письменник, але і художник. Він малював ілюстрації не тільки до своїх книг, але і до книг інших авторів, які писали про тварин. Проілюстрував понад 120 книжок.
Мистецтво Євгена Чарушина добре, людяне, наповнене любов'ю до всього живого, радує не одне покоління маленьких читачів і вчить їх любити і поважати чарівний світ звірів і птахів. 
Ти, людина - господар всієї природи.
Тобі все знати необхідно.
                 Євген Чарушин 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...