Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 21 листопада 2021 р.

День Гідності та Свободи

 21 листопада українці відзначають
День Гідності та Свободи

Мета запровадження пам’ятної дати — це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи)  та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та на честь вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО у шкільній бібліотеці проводяться інформаційно-патріотичні заходи "Революція Гідності: сторінки мужності".
Інформаційні стенди:
"Герої Небесної Сотні"
"Токмачани - учасники бойових дій в зоні АТО"

Патріотична година 
"Революція Гідності: сторінки мужності"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...