Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

неділя, 14 листопада 2021 р.

Листопад - останній місяць осені

Я, славний місяць листопад,
все листя обтрусив підряд,
замів стежини чисто, 
прикрасив кожне місто.
 Останній місяць осені — листопад. Його ще називають сутінками року, воротами зими. У народі про цей місяць говорили «Листопад вітром повіває – зимі ворота відчиняє».  У листопаді стрічаються  осінь та зима. Природа, ніби вагаючись, зі смутком прощається  з яскравими барвами осені, прозорою далечінню, теплом, пташиним гамором. Сірувато шаруваті хмари опускаються дедалі нижче до землі, утворюють непроглядні тумани або ж обдаровують натруджену землю сніжинками-перлинками. Настають морозні, сірі дні. Тож, у приказці вірно говориться: «Листопад — вересню онук, жовтню — син, зимі — рідний брат».
Тільки листопад вміє по-справжньому закрутити людям голову. Листя так граціозно кружляє: тихо опускається з високих гіллячок на холодну землю. Який же прекрасний цей пізній осінній вальс! Неймовірна краса! 
Діти, запрошую вас поринути у дивовижний світ осінньої природи. Я підготувала для вас електронну збірочку,
  літературний веб-альманах "Фарби осені".
Адреса веб-альманаху "Фарби осені":
Збірка містить прислів'я, приказки, народні прикмети, загадки, народні казки, казки, вірші та оповідання українських письменників, пізнавальні ігри про красу осінньої природи.
Сподіваюсь, вас зацікавить ця електронна книжечка і ви дізнаєтесь багато нового про чудову пору року - осінь.
Зміст веб-альманаху "Фарби осені"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...