Вітаю вас у блозі Галини Симоненко, бібліотекаря школи № 5 м. Токмака Запорізької області. Сподіваюсь, що Ваша подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною.

Заходьте, читайте, діліться своїми думками. Дякую всім, хто завітав до мене на сторінку і переглянув мої бібліотечні етюди. Запрошую до співпраці та спілкування!

вівторок, 28 грудня 2021 р.

Наш славен зелен-край

Легендами, сумом і випробуваннями, героїкою і звитяжністю сповнені славні сторінки історії Токмацького краю. Він пам'ятає руських дружин, які розбили половецькі орди, і самобутнього авіаконструктора; творців першого вітчизняного трактора і безневинних жертв голодоморів та політичних репресій. Йому не дано забути своїх синів і дочок, які боронили рідну землю у Велику Вітчизняну. Він пам'ятає своїх уродженців - прославлених генералів і засновника Хортицького заповідника. Він пам'ятає і про те, як на його теренах зустрічалися Герої космосу і Герой землі.
Попри неабиякі труднощі і проблеми, працелюбність, віра, надія і любов віддзеркалюються у сьогоденні краю (З книги Віктора Гляня "Посеред Дикого поля")
Шановні читачі, пропоную вам здійснити екскурс в історичне минуле Токмацького краю. Перевірте, чи добре ви знаєте про минуле та сьогодення Токмаччини. Поповнити свої знання вам допоможе історико-публіцистичний нарис токмацького журналіста-краєзнавця Віктора Гляня "Посеред Дикого поля" (З літопису токмацьких поселень: і заснованих, і зниклих).
Краєзнавчо-пізнавальна вікторина
за книгою Віктора Гляня "Посеред Дикого поля"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...